Türkçe LGS Deneme Sınavları

Arkadaşlar biliyorsunuz ki bu yıl TEOG yerine LGS sınavı yapılacak. Yeni sistemde sizleri LGS adı verilen Liselere Giriş Sınavı bekliyor olacak. Sizler de LGS sınavına çok daha iyi şekilde hazırlanmak için elinizdeki denemeleri çözdükten sonra sitemizden farklı Türkçe deneme sınavlarını ve soru şekillerini bulabilir, çözebilir ve hocalarınıza soruları danışabilirsiniz.

LGS Türkçe sorularından çok daha fazla net yapmak ve soruları doğru şekilde kavrayıp daha doğru şekilde çözebilmek için öncelikle çok fazla soru tarzına aşina olmanız gerekiyor. Bizim sitemizin kuruluş amacı da budur. Öğrencilere farklı soru tarzlarını göstermek ve online ortam çözmelerini sağlamak. Bu şekilde öğrencilerin sınavlarda başarı oranlarını arttırarak onlarına hayatlarına olumlu bir dokunuş yapabilmek için çalışmaktayız.

Farklı deneyimlere ve başarıla sahip birbirinden değerli Türkçe öğretmenlerinin sitemize yaptığı katkılar ve soru paylaşımları sayesinde siz değerli öğrenciler her gün güncellenen içeriğimiz ile daha fazla soru örneklerini bulabileceksiniz. Bu da sizin LGS sınavında Türkçe alanında daha iyi netler yapmanız anlamına gelmektedir.

 

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Followers
 
En yeni yorumlara git.
İlk yorumları gör.
1 Yorum yazarı
Hasan Son yorum yazarnlar
  Abonelik  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Hasan
Ziyaretçi
Hasan

Öğrencilere yönelik bir yazı olmuş sanki hocam.