2. Dönem Sene Başı Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı

Toplantı tutanağıdır.

  1. Öğretmenler kurulu toplantısı 14.02.2014 tarihinde saat 14.30’da Okul Müdür V. Onur Kürşad ÇELİK başkanlığında başlamıştır ve tüm öğretmenlerin katıldığı görülmüştür. Okulumuza yeni gelen öğretmenler ile tanışılmıştır.
  1. dönem alınan karalar tek tek değerlendirildi ve büyük çoğunluğunun sorunsuz olarak uygulandığı görüldü. Sınıf defterlerinin eksiksiz ve düzenli doldurulması hatırlatması yapıldı. 1. sınıflar hakkında bilgi alınarak herhangi bir sorun olmadığı anlaşıldı.
  1. Sağlık raporlarının günü gününe gelmesi konusunda ilçe MEM’den gelen yazı okundu ve gerekli uyarılar yapıldı.
  1. Nöbet işlerinin titizlikle yapılması gerektiği hatırlatıldı ve nöbet günleri tekrar düzenlendi.
  1. Rehberlik saatlerinin çarşamba günü 6. saat yapılması kararlaştırıldı. 6. sınıfların rehber öğretmenin gitmesi nedeniyle 6. sınıflara -henüz göreve başlamayan- İlyas AKA rehber öğretmen olarak görevlendirildi. Sosyal kulüplerle ilgili dosyaların ve evrakların raporlanarak idareye teslim edilmesi kararlaştırıldı. Okulumuza yeni gelen 4. sınıf öğretmeni Fatma Taşkaya, Sivil Savunma Kulübüne atandı. Bu kapsamda ekipler tekrar oluşturuldu.

[button-red url=”https://drive.google.com/open?id=0B6RjLyaQ9MpZVlBKdG1JVTAxN0U” target=”_target” position=”center”]Dosyayı İndirmek İçin Tıklayınız.[/button-red]