12 Mart Mehmet Akif ERSOY Denemesi (Güncelledi)

Asilhan KARAASLAN tarafından geçen sene ilki çıkan 12 Mart Mehmet Akif ERSOY Denemesi bu sene ikinci sayısı ile kullanıcılarımız ile buluşacak. Çok beğeni toplayan deneme sınavında milli ve manevi değerleri yansıtan yeni sınav sistemi ile uyumlu sorular yer alacak. Sitemiz üzerinden ücretsiz yayımlanacak denemeyi öğrencilerinize kesinlikle uygulamalısınız.

Yazar deneme ile ilgili şunları söylemiş:

Bu sene ikincisini yayımladığım, amacı Asım’ın nesline Mehmet Akif ve İstiklal Marşı’nı öğretip onları 12 Mart’ta Akif’le doldurmak olan 12 Mart Anısına Türkçe LGS denem sınavını sizinle paylaşıyorum. Denemenin manevi açıdan özellikle 12 Mart günü uygulanması en büyük ricamdır. Ayrıca deneme uygulanırken çekilen bir fotoğrafı ve deneme ile ilgili öğrencilerin hissettiklerini direkt bana ya da gruplara atarsanız amacımıza ne derece ulaştığımızı görmüş oluruz.(  Denemenin hazırlanmasında desteklerini esirgemeyen kardeşim Zehra Aslan’a, abim Adem Erdem’e ve denemenin dizgi ve grafiğini yapan Gözde Özüdoğru’na teşekkürü bir borç bilirim.) YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.

10/03/2020 Tarihli Güncelleme Notu:
Konusu Mehmet Akif ve İstiklal Marşı olan 12 Mart denemesinin düzenlenmiş güncel halini sizlerle paylaşıyorum . Uygulama anına ait bir fotoğrafı benimle paylaşırsanız memnun olurum. Şimdiden Mehmet Akif’i öğretebilmeme yardımcı olan tüm zümrelerime teşekkür ederim.

06/03/2021 Tarihli Güncelleme Notu:

Bu sene dördüncü kez yayınladığım konusu Mehmet Akif ve İstiklal Marşı olan, amacı Asım’ın nesline tam da olması gereken günde yani 12 Mart’ta Akif’i bir nebze olsun öğretebilmeyi amaçlayan Üstat Mehmet Akif Ve İstiklal Marşı konulu Türkçe LGS denemesini sizlerle paylaşıyorum. Denemenin amacına hizmet edebilmesi için 12 Mart günü uygulanmasını özellikle rica ederim. Deneme anına ait bir fotoğraf ile deneme sonunda öğrencilerin hislerinin yazılı olarak alınıp bana iletilmesi amaca ulaşma konusunda bana büyük bir mutluluk verecektir.

[tabs][tab title=”Ön İzleme”]

[/tab][/tabs]

[alert-success][wp-svg-icons icon=”stack” wrap=”b”]  Denemeyi İndirmek İçin Tıklayın[/alert-success]

[alert-warning][wp-svg-icons icon=”facebook” wrap=”b”]  Facebook Öğretmenler Grubumuza Katılın..[/alert-warning]

 • Yazının Bağlantısı: 12 Mart Mehmet Akif ERSOY Denemesi (Güncelledi)
 • Tarih: 6 Mart 2021
 • Yazının Kategorisi: Liselere Hazırlık Test ve Denemeleri (8. Sınıf), Seçilmiş İçerikler
 • Yazar:
 • Bu yazıyı RSS ile Takip Et
 • Diğer kaynaklarda arayın: 12 Mart Mehmet Akif ERSOY Denemesi (Güncelledi)
 • Filtreleme Seçenekleri
  • Sınıf Seçiniz

  • İçerik Türü Seçiniz

  • Sınav Türü Seçiniz

  Ana Menü