Yurt Dışında İngilizce Eğitiminin Tek Adresi Real Eğitim

2008 yılında kurulmuş olan Real Eğitim, öğrencilerinin hedeflerine ilerlemesinde yardımcı, aile ve öğrenci memnuniyeti konusunda gelişmiş tecrübe sahibi bir eğitim kurumudur. Öğrencilerin eğitimlerine ve hedeflerine uygun yurt dışı eğitim programları konusunda önerilerde bulunan işletme aynı zamanda vize, konaklama ve uçak bileti gibi konularda da öğrencilere destek olmaktadır. Yurt dışında eğitim almanın öğrencilerin ilerleyen hayatlarındaki kariyerlerine yön verici olduğunun bilincinde olan Real Eğitim, İstanbul Beşiktaş’taki şubesinden tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Okul başvurusu ve diğer tüm işlemlerin birçoğu online olarak yapılabilmektedir.

Real Eğitim’de Yurt Dışı Eğitimi

Öğrencilerin ufkunu açarak, farklı kültürlerle tanışmalarını sağlayan yurt dışı eğitim deneyimlerini sağlayan Real Eğitim’den alabileceğiniz farklı hizmetler vardır. Yurtdışında dil eğitimi, sertifika-diploma programları, üniversite ve yüksek lisans yerleştirmesi ve 12-17 yaş arası gençler için yaz okulu programları bunlardan bazılarıdır.

Öğrencilerine başvuru aşamasından vize aşamasına, ekonomik uçak bileti alımından gidiş öncesi hazırlıklarına kadar her konuda yardımcı olan Real Eğitim, öğrencileri yurtdışına gittikten sonra da onları yalnız bırakmaz. Olası her hangi bir sorunda öğrenciler 7 gün 24 saat boyunca ilgili danışmanlarına ulaşabilirler.

Yurtdışı Dil Okulları

Real Eğitim başta anadili İngilizce olan İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta ve İrlanda olmak üzere Fransa, Almanya, İtalya ve İspanya için de dil okulu danışmanlığı yapmaktadır. Bir dili konuşulduğu ülkede öğrenmek size zaman kazandıracağı gibi daha kalıcı ve iyi bir öğrenmeyi de sağlayacaktır. Yurtdışı dil okulunda sadece okul içerisindeyken değil aynı zamanda sokakta, hayatın içinde de dili kullanırsınız. Yurtdışı dil okulu deneyimi size dilin yanı sıra çok fazla birikim ve anı da kazandıracaktır.

Yurtdışında Üniversite

Yurtdışında üniversite okumak her öğrencinin hayalidir. Bu hayalini gerçekleştirmek isteyen öğrenciler, Real Eğitim’in tecrübeli eğitim danışmanlarıyla iletişime geçerek kendileri için en uygun olabilecek ülke, okul ve program hakkında geniş bilgi alabilirler. Yurtdışında üniversite için her ülkenin farklı koşulları vardır. Yurtdışında üniversite eğitimi danışmanlığı yapılan ülkeler şunlardır: İngiltere, Avustralya, Amerika, Kanada, İrlanda ve Polonya. Üniversite eğitim danışmanlığı kapsamında öğrencilere konaklama ayarlama, uçak bileti alımı ve havalimanı transferi gibi hizmetler de sunulmaktadır.

Yurtdışında Yüksek Lisans

Yurt içinde lisans eğitimi bitmiş ya da yurt dışında üniversite eğitimi bitmiş öğrencilere yine yurt dışında yüksek lisans yapma hakkı sağlayan Real Eğitim, kaliteli bir yüksek lisans süreci için birbirinden farklı ülkelerle anlaşarak öğrenci gönderimi yapmaktadır. Öğrencilerin yüksek lisansa seçilmesi ve kabul edilmesi için gerekli koşulları ve şartları internet sitelerinden detaylı şekilde öğrenebileceğiniz gibi tecrübeli danışmanlarıyla da iletişime geçebilirsiniz. İşe alımlar konusunda rekabetin çok fazla olduğu günümüz dünyasında yurtdışında alacağınız yüksek lisans eğitimi size birçok iş kapısını açabilir ve sizi daha kalifiye bir aday yapar. Kariyerinizde daha hızlı ilerleyebilirsiniz.

Yurtdışında Sertifika Programları

Yurtdışında sertifika programlarının içeriği ve süresi gitmek istediğiniz ülkeye göre değişmektedir. Örneğin İngiltere’de genellikle 1-3 ay arası programlar varken Kanada’da 6 ay – 2 yıl, Avustralya’da ise 1-2 yıl arasında programlara katılmak mümkündür. Genellikle işletme ve benzeri alanlarda olan sertifika programlarına bazı teknik alanlarda da katılmak mümkündür. Yurtdışında sertifika programı olarak en çok tercih edilen alanlar şunlardır.

  • İşletme, finans, muhasebe
  • Grafik dizayn, bilgi teknolojileri
  • İnsan kaynakları, pazarlama, marka yönetimi
  • Proje yönetimi, liderlik
  • Turizm, aşçılık

Yurtdışından alacağınız sertifikalar hem Türkiye’de hem de yurtdışında daha kolay iş bulmanıza yarayacaktır. Bazı programların içinde zorunlu stajlar da yer aldığı için sadece okulda değil bir iş yerinde çalışarak da öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz.

Yurtdışında Lise

Yurtdışında lise eğitimi son yıllarda giderek popüler olmuş ve aileler tarafından sıkça sorulur hale gelmiştir. Öğrenciler isterlerse sadece 1 veya 2 dönem eğitimlerini yurtdışında alıp gelebileceği gibi isterse de tüm lise eğitimini yurtdışında tamamlayabilir. Yurtdışında lise eğitimini bitiren öğrencilerin birçoğu üniversite hayatına da yurtdışında devam etmektedir. Yurtdışında iyi bir üniversiteye kabul almanın yolu yine yurtdışında iyi bir lisede eğitim almaktan geçmektedir. Real Yurtdışı Eğitim’den İngiltere, Amerika, Kanada, İsviçre ve Avustralya’da lise eğitimi için bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışında Yaz Okulları

13-17 yaş arası genç öğrencilerin katılabileceği yurtdışında yaz okulu programları da temelde dil okulu programlarına benzer. Ancak katılımcıların yaşı küçük olduğu için program içeriğinde sadece İngilizce dersi değil aynı zamanda onların sportif ve kültürel olarak da gelişmelerine olanak sağlayan aktiviteler yer alır. Yurtdışı yaz okulları genelde üniversite veya yatılı okul kampüsleri içerisinde yer alır. Örneğin yaz tatilinde dünyanın en iyi üniversitelerinden birisi olan Cambridge University’nin kampüsü veya Harry Potter benzeri bir yatılı okul kampüsü içerisinde eğitim alabilirsiniz. Yurtdışı yaz okulu programları için en çok İngiltere ve Malta tercih edilmekle birlikte Kanada, Amerika, Almanya, İsviçre ve Fransa’da da yaz okulu programları ayarlanabilir.

Yurtdışı Dil Okulu Fiyatları

https://www.realegitim.com sitesinde yer alan güncel dilokulu fiyat listelerini inceleyebilirsiniz. Eğitim masrafları haricindeki diğer masraflarınızla ilgili bilgi içinde Real Eğitim danışmanlarına ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim süreci çok kolay olmadığı için profesyonel bir hizmet almanızda fayda olacaktır. Real Eğitim, tecrübeli danışman kadrosu ile yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencileri istekleri, hedefleri ve bütçeleri doğrultusunda yönlendirmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
Resim ya da fotoğraf ekleyiniz.
 
 
 
 
 
Video ya da ses ekleyiniz.
 
 
 
 
 
Doküman ekleyiniz.
 
 
 
 
 
  Abonelik  
Bildir