Tesettür Modasında Kimono Modelleri

Kimonolar daha çok yaz aylarında kullanılan parçalardan birisidir. Uzak doğu kültüründen tüm dünyaya yayılan kimono modası artık tesettür modasında da bulunmaktadır. Daha çok tatil beldelerinde rastlanılan kimonolar her tarz ve her bedende üretilmektedir. Tesettürlü bayanlar için de bir çok kimono modelleri ve çeşitleri bulunmaktadır.

Tesettür Kimonolar

Kimonolar Japonların geleneksel kıyafetleridir. Fakat tüm dünyada artık genellikle herkesin tercih ettiği giyim türlerinden birisi olmuştur. T şeklinde tasarlanmış uzun bir kıyafettir ve kolları geniş yapılıdır.

Tesettür modasında kimono modelleri son yıllarda çok tercih edilmektedir. Daha çok günlük olarak kullanılan tesettür kimono ürünleri estetik anlamda bayanlara şıklık kazandırmaktadır. Birçok çeşitleri bulunur. Desenli kimonolar ve düz renk kimonolar bunlardan bazılarıdır. Renkli ve desenli kimonolar genellikle yaz aylarında tercih edilmektedir. Hem pantolonlarla hem de elbiselerle kullanılabilen tesettür kimono modelleri tesettürlü bayanlar için çok kullanışlı giyim türüdür. Bol ve uzun olması bayanlar için hem kullanışlı hem de şık bir görünüm kazandırmaktadır.

Tesettür elbise

Tesettür bayanların tercih ettikleri kimono modellerinden çini deseni modeller son yıllarda tercih edilen modeller arasında yer almıştır. Bunun dışında kimono modelleri arasında uzun kimonolar ve kısa kimonolar da bulunmaktadır. Fakat tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği kimonolar uzun kimonolardır.

Bol kesim pantolonlar ile aynı renk ve kumaşta üretilen kimono kombinleri de bulunmaktadır. Bu takımlar ile hem spor hem de özel günler için kombinler yapılmaktadır.

0 0 oy
İçeriğe Puan Ver!
Abonelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle