Öğretmenler Günü İndirimleri

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenlere bir çok indirim kampayaları yapılmaktadır. Kampanyalara ilişkin liste aşağıdadır. Siz de yorum bölümünden yeni kampanyaları bizimle paylaşabilirsiniz.

  • PTT: 24 Kasan öğretmenler gönünden önceki 5 iş gün içinde postaya verecekleri yurtiçi APS Kurye ve posta kargolarına %25 indirim uygulanmakta olup hali hazırda bu uygulamaya devam etmektedir.

  • Turkish Airlines: Ortaklığımız tarafından düzenli olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak görev yapmakta olan öğretmenlerimizin THY ve AnadoluJet tarafından uygulanan iç hat seferlerinde yapacakları seyahatlerinde, Ortaklığımız Miles&Smiles programına üye olmaları şartıyla, %20 indirim uygulanacaktır. Yapılan bu indirim, öğremenlerimiz ile beraber seyahat etmekte olan eş ve çocukları için de geçerli olacaktır.

  • Türk Telekom:  24 Kasım 2019 Öğretmenler Günü’ne özel Türk Telekom’iu öğretmenlerimize bir hafta boyunca geçerli 2 GB cepten İnternet ve şebeke içi sınırsız konuşma hakkı hediye edeceğiz. Söz konusu faydalar, 24 Kasım 2019 00:00 itibari ile Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesi, Eğitimciler Tarifesi, Pekiyi ve Yıldızlı Pekiyi Tarifeleri, Eğitimciler 3GB ve Eğitimciler 6GB tarifelerinden faydalanmakta olan tüm aktif müşterilerimize tanımlanacaktır. Hediye 2 GB cepten internet ve şebeke içi sınırsız görüşme hakkı 24 Kasım 00:00*dan 1 Aralık 2019 23:59a kadar kullanılabilecektir. Sınırsız konuşma hakkı yalnızca yurt içi aramalar için geçerli olacaktır.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
Resim ya da fotoğraf ekleyiniz.
 
 
 
 
 
Video ya da ses ekleyiniz.
 
 
 
 
 
Doküman ekleyiniz.
 
 
 
 
 
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
1 Followers
 
En yeni yorumlara git.
İlk yorumları gör.
1 Yorum yazarı
Kübra YAR Son yorum yazarnlar
  Abonelik  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Kübra YAR
Ziyaretçi
Kübra YAR

Bu kadar mı? 🙂