Kompozisyon Örnekleri – Kısa Bilgi

Öğrencilerin faydalanabileceği en sağlam kaynaklardan biri olan beyazokul.com, eğitim öğretime dair kompozisyon ve kısa bilgi notları bulabileceğiniz geniş bir data imkanı sunuyor. Sadece öğrencilerin değil eğitimcilerin ve velilerin de faydalanabileceği bu sanal ortamda, tarihte iz bırakan ünlü kişileri, kısa kompozisyon örnekleri ve deneme yazılarını, ders notlarını ve bilime dair pek çok şeyi bulabilirsiniz. Verilen ödevlerin öğrenciyi yormadan ve direkt kısa ve konu ile ilgili bilgi verici yönlerini sunan beyazokul.com, bu açıdan hem vakit kaybı yaşamamanızı hem de bilgiye doğrudan erişiminizi mümkün kılıyor.

Sadece ödevlerin yapılmasını değil; aynı zamanda genel kültürünüzün de geliştirilmesini hedefleyen bu mecra, gittikçe genişliyor ve bir bilim deryasına dönüşüyor. Verilen bilgiler, bilgi ve kelime karmaşasından uzak tutulup, sade bir dille aktarılmakta ve bu sayede öğrencilerin derse ve genel kültüre olan ilgileri daha da pozitif yönde geliştirilmek amaçlanmaktadır. Atatürk’ün sözleri ve O’nun bilime, sanata, edebiyata, spora verdiği önem hakkında kısaca bilgilendirme yazıları okuyabilirsiniz. Belirli ve günler ve haftalar hakkında yazılar, İstiklal marşı ile ilgili kompozisyon örnekleri ve sanatsal olarak müziğin hayatımızdaki önemi ve yeri ile ilgili kısa kompozisyonlar bu adreste açıklanıyor.

Tarihe yön veren ya da tarihin önemli bir figürü olmuş kişiler, bilim adamları, sanatçı ve düşünürlerin hayatlarından kısa kısa alıntılar yapılarak okuyucuya sunulmaktadır. Bilim, tarih, felsefe, eğitim ve siyaset alanında ün yapmış bu aktörleri, yorumdan uzak direkt bilgi vererek sadece birkaç cümlede “bilinmesi gerekenleri” noktasına temas ederek, sizlere aktarıyoruz. Fizik kuralları, matematik formülleri, geometri şekilleri, coğrafi tanımlamalar, tarih kronolojisi, vatandaşlık hak ve ödevlerimiz, çocuk hakları ve çok daha fazlasını makale ve deneme yazılarında bulabileceğiniz beyazokul.com web sitesinde, her zaman daha fazla bilgileri bulmaya devam edeceksiniz. Hücrenin ve maddenin yapısı ile özellikleri, suyun canlılar için önemi, vitamin ve mineraller konuları, ışık kaynakları, deprem ve gezegenler hakkında tüm merak edilenler ayrıca bilgi notları kısmında mevcuttur.

Sürekli gelişen bu kütüphanede, artık daha fazla zaman geçirmenin deneyimini yaşayacaksınız. Ödevleriniz için daha akıcı ve daha bilgilendirici bir üslupla tanışmak için beyaz okul web sitesindeki ödevler kategorisini incelemenizi tavsiye ederiz. Burada, birkaç cümlelik en değerli bilgileri bulabileceğiniz ödev konuları sizleri bekliyor olacak. Hayatın her alanına dair, verilebilecek ödevler, uzman kadromuz tarafından belirlenmekte ve size en iyi şekilde sunulmaktadır. Bilgi kirliliği yapmadan ve sadece verilmesi gereken bilgilere odaklanan yazılarda, ödevleriniz için en iyi ayrıntıları bulacaksınız.

10 kasım hakkında yazılar, 29 ekim cumhuriyet bayramı ile ilgili yazı ve şiirler, 23 nisan konuşmaları ve Atatürk hakkında bütün makaleler, bilimsel bilgi ve tüm kısa kompozisyonlar için: https://www.beyazokul.com/

 • Yazının Bağlantısı: Kompozisyon Örnekleri – Kısa Bilgi
 • Tarih: 4 Mart 2020
 • Yazının Kategorisi: Haberler
 • Yazar:
 • Bu yazıyı RSS ile Takip Et
 • Diğer kaynaklarda arayın: Kompozisyon Örnekleri – Kısa Bilgi
 • Filtreleme Seçenekleri
  • Sınıf Seçiniz

  • İçerik Türü Seçiniz

  • Sınav Türü Seçiniz

  Ana Menü