İngiltere’de Yaşama Fırsatı

İngiltere Ankara antlaşması vizesi 1 yıllığına verilmekte ve insanlara İngiltere’de yaşama şansı vermektedir. İngiltere’de yaşamaya başlayan herkes istedikleri konularda eğitim alabiliyor. Eğitim konusunda kısıtlama uygulanmamaktadır. İş kurmak isteyenler ya da eğitimlerini sürdürmek isteyenler, 1 yıllık vizelerinin bitimine yakın zamanda vize uzatma başvurusunda bulunabiliyor. Vize uzatma başvurularını nasıl yapabileceğinizi ankaraantlasmasi.com sitesinden öğrenebiliyorsunuz. Firma sitede yer alan tüm hizmet türlerini ve danışmanlık hizmetlerini sunuyor.

Vize Başvurularının İncelemeleri

Ankara antlaşması İngiltere vizesi başvuru işlemlerinde hata yapmamak ve evrakları tamamlamak zaman alabilecektir. Firma vermiş olduğu hizmetler ile hangi evrakları nasıl hazırlayacağınızı gösteriyor. Başvuru belgelerinin eksiksiz olması, vize onayı için önemlidir.

Vize incelemelerinde;

  • Belgelerin sahte olup olmadığı,
  • Bilgilerin doğru olup olmadığı,
  • Eksik belge,
  • Kişi güvenlik kayıtları,
  • Mahkemeler tarafından verilen cezasının bulunup bulunmadığına dikkat ediliyor.

Vize başvuru evrakları İngiltere kurumları tarafından incelenmekte ve şüpheli durum görüldüğünde vize onayı verilmemektedir. Firma verdiği destek hizmetleri ile vize şartlarının yerine getirilmesini sağlıyor.

Başvuru Merkezleri

İngiltere vizesi ve Ankara antlaşması başvuruları için firma ile iletişime geçtiğinizde, vize başvurularını nerelere yapabileceğinizi gösteriyorlar. Ankaraantlasmasi.com sitesinin iletişim bölümünde, vize başvuru merkezleri gösteriliyor. Firma, hem Türkiye hem de İngiltere’den başvuru yapılmasını sağlıyor. Başvuru merkezleri olarak, Londra, İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep ofislerini adres olarak gösteriyor.

Yerleşim/Evlilik Vizesi

İngiltere’de yaşamak isteyenlerin başvuruda bulunduğu İngiltere vize türlerinden birisi yerleşim/evlilik vizesidir ve başvurusunu hemen yapabilmektedir. Başvuru yapabilmek için kişilerin İngiltere bağımlılık şartlarını taşıması gerekiyor. Başvuru evraklarının eksiksiz olması ve titizlikle hazırlanması gerekir. Firma danışmanlık hizmetleri ile evrakların hazırlanmasında yardımcı oluyor. İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış olan firma olumlu sonuçların alınmasını sağlıyor.

Yerleşim Vizesinin Avantajları

İngiltere bağımlılık şartlarını taşıyanlar, yerleşim vizesi alarak süresiz olarak oturma iznine sahip olabilir, vatandaşlık için başvuruda bulunabilirler. Yerleşim vizesi alanlar birçok avantajdan faydalanabilecektir. Bu avantajlar arasında, eğitim imkanlarından faydalanma, iş kurma, sağlık hizmetlerinden faydalanma sayılabilir. Alınan vizelerin süresi dolduğunda, kişiler tekrar başvuruda bulunarak, vize süre uzatma işlemlerini yapabilirler. 5 yıldan daha fazla İngiltere’de yaşayanlar vatandaşlık başvurusunda bulunabiliyor.

0 0 oy
İçeriğe Puan Ver!
Abonelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle