İngiltere’de Eğitim İçin Ne Kadar Ücret Gerekli?

İngiltere’deki üniversiteler yurt dışında eğitim almak isteyen öğrenciler için önemli bir yere sahiptir. Ayrıca bu üniversiteler kendi eğitim sistemlerine sahiptir. İngiltere’de lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler eğer başvuru şartlarını sağlarlarsa üniversiteye kayıt olabilirler. Ayrıca üniversiteye başlamadan önce bir hazırlık eğitimi alıp lisans eğitimlerini daha kaliteli bir hale getirebilirler. Peki, İngiltere’de eğitim ücretleri ne kadar?

İngiltere Üniversiteleri Fiyatları

Genel olarak üniversite fiyatları İngiltere’de senelik 20.000 pound ve 40.000 pound arası değişim göstermektedir. Bunun yanında yurt fiyatları ise yine senelik 5.000 pound ile 10.000 pound arasında değişiklik göstermektedir.

İngiltere Yeme İçme Maliyetleri Ne Kadar?

İngiltere’de yeme içme fiyatları çok yüksek değildir. Türkiye’deki restoranlar ve fastfood dükkanları ile yaklaşık aynı fiyatlara sahiptir. Ayrıca birçok Türk restoranı da bulunmaktadır.

Bazı fiyatları şu şekildedir;

  • Hamburger 5-15 pound
  • 1 kg et 5-10 pound
  • 1 kg tavuk 5 pound
  • Su ve kola 2 pound
  • Ekmek 1 pound
  • Baklagiller 3-4 pound
  • 1 litre yağ 5 pound
  • Pirinç ve mercimek 3 pound
  • Şeker 3 pound
  • Ülkede ki yeme içme maliyetleri bu şekildedir.

İngiltere’de Konaklama Ücretleri

Yazımızda belirttiğimiz gibi yurt ücretleri 5.000 pound ile 10.000 pound arasında değişiklik göstermektedir. Bunun yanında kiralık evler ise 1+0 stüdyo daireler ortalama 1000 pound civarındadır 3-4 odalı daireler ise 2000 pound ile 5.000 pound arasında değişiklik göstermektedir. Ancak İngiltere’de eğitim almak isteyen öğrencilerde vize almak durumundadır. Bunun için ülkemizde danışmanlık veren firmalar mevcuttur bunlardan lider olan firma Csslegal firmasıdır. Vize almak için danışmanlık hizmeti veren Csslegal vize almak isteyen öğrenciler için büyük bir fırsat doğuruyor. Haberimiz de Csslegal firmasından bahsettik peki nasıl bir firma?

Csslegal Hakkında

Csslegal firması 2006’dan beri vize danışmanlığı sektöründe hizmet vermektedir. Engin Group firmasının bünyesinde hizmet veren Csslegal Londra merkezli bir şirkettir. Sektöründe bu zamana kadar müşterinin memnuniyetini sağlamak için gerekli olan her şeyi yapmış olan bu firma her zaman olumlu dönüşler almıştır. Sizlerin de İngiltere vizesine ihtiyacı varsa csslegal.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Eğitim için daha fazla detay için : https://csslegal.com/ingiltere-vizesi/ingiltere#ioa

Kimler Neler Demiş?

avatar
Resim ya da fotoğraf ekleyiniz.
 
 
 
 
 
Video ya da ses ekleyiniz.
 
 
 
 
 
Doküman ekleyiniz.
 
 
 
 
 
  Abonelik  
Bildir