Geleceğin Teknolojisi: Araç Arıza Tespit Cihazı

Gelişen otomotiv sektörüne yönelik çözümler noktasında çalışan firma sayısı da gün geçtikçe çoğalıyor. Arıza tespit cihazları ve buna dair çözümler, beyin tamiri, adblue iptali, hız limiti iptali, Chip tuning, damper güvenliğine yönelik çözümler, telemetri ve araç takip hizmetleri gibi çeşitli konularda ortaya koyduğu başarılı hizmetler ile dikkat çeken firma ise Metadiag Bilişim. Metadiag, verdiği hizmetler ve geliştirdiği çözümlerde ‘geleceğin teknolojisi’ prensibi çerçevesinde hareket ediyor. Firma dünya çapında çok ünlü markaların Türkiye Resmi Distribütörlükleri yanında kendi geliştirdiği markalara da sahip, hızlı büyüyen öncü bir şirkettir.

Sunulan Hizmetler

Firma özellikle araç arıza tespit cihazı ve çözümleriyle birlikte chip tuning konusunda son derece yüksek standartlarda hizmetler sağlıyor. Metadiag Bilişim ayrıca dpf ve egr iptalleri, hız limiti kaldırma, scr ve nox arızası, adblue çözümleri, kendi geliştirdiği metadamper güvenlik sistemi ile damper güvenlikleri, mühendislerince oluşturulan metastop ile araç devrilmeye karşı motorun korunması ve araçların takiplerini sağlayan sistemlere dair konularda da hizmet veriyor.

Arıza Tespit İşlemleri

Metadiag firması, endüstriyel motorların, ağır vasıta araçların, iş makinelerinin ve binek araçların arıza tespit ve çözümlerinde kullanılacak ekipmanlar ve yazılımlar için hem üretici hem de sağlayıcı olarak çalışıyor. Araçların beyni niteliğine haiz olan elektronik kontrol ünitesi yani ECU ile bağlantı sağlayarak, denetimi yapılan araçtaki hatalı ünitelerle, meydana gelen arızaları tespit eden arıza tespit cihazları, tüm araç sistemlerini denetler.

Metadiag, bu alanda dünya çapında en bilinir Dim Sport, AutoVei ve Texa markalarına ülkemizde resmi distribütörlük yapıyor. Universal özellikli bu cihazlar neredeyse tüm marka ve model araçlarla kullanım imkanına sahip mucize cihazlardır. Metadiag firması bu cihazlar için Türkçe destek, güncelleme, eğitim ve teknik destek olanaklarını da kaliteli bir şekilde sağlıyor.

Chip Tuning İşlemleri

Araçlardaki performans artışının sağlanması, yakıttan tasarruf edilmesi, tork artışı sağlanması amaçlarıyla yapılan işlemler Chip Tuning olarak adlandırılır. Bu işlemler ile aynı zamanda hız limitini kaldırma, egr-dpf ve adblue iptalleri, cat-tva-swirl-dtc çözümleri de sağlanır. Chip tuning cihazları da aynen arıza tespit cihazları gibi ECU ile bağlantı sağlar, okuma sonrası yeniden programlama yapar. Matadiag firması ile en ekonomik fiyatlar ile Chip Tuning cihazlarına ulaşabilir ve bu konularda hizmet alabilirsiniz.

Uzman Kadro

Metadiag bünyesinde görev alanlar ise, deneyimli mühendisler ile uzman teknik ekiplerden oluşuyor. Ayrıca firma kendi mühendis kadrosu ile geliştirdiği Metaecu platformuna sahip. ECU ünitelerinde yapılan okuma, yeniden programlama ve yazılım modifikasyonları amaçlı geliştirilen platform mükemmel hizmet almaya olanak sağlıyor.

Ar-Ge konusuna da çok önem veren firma, bu sayede değişen teknolojiye uyum gösterme, gelişmeleri takip ile gelişim hedef ve odaklı çalışıyor. Kurumsal inovasyona çok önem veren şirket, oluşturduğu marka ve isim ile kalitenin merkezi olmayı başarıyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
Resim ya da fotoğraf ekleyiniz.
 
 
 
 
 
Video ya da ses ekleyiniz.
 
 
 
 
 
Doküman ekleyiniz.
 
 
 
 
 
  Abonelik  
Bildir